Celem szkolenia jest zapoznanie Beneficjentów z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi realizacji projektów w ramach Działania 1.4.1, typ projektu Rozwój MŚP.

Szkolenie odbędzie się:

w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, al. Łukasza Cieplińskiego 4, w godzinach 9.00 - 13.00. Rejestracja na szkolenie od godz. 8.30.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu uczestnik zostanie poinformowany mailem potwierdzającym.

W przypadku osób z różnymi niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach, wypełniając odpowiednio formularz zgłoszeniowy.   Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo?

Szkolenie adresowane jest do Beneficjentów, których projekty zostały wybrane do dofinansowania w ramach konkursu 1.4.1. Dotacja bezpośrednie, typ Rozwój MŚP, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Program szkolenia

 1. Umowy o dofinansowanie:
  • Dokumenty niezbędne do podpisania umowy.
  • Procedura zawierania umowy.
  • Aneksowanie umowy.
 2. Wnioski o płatność:
  • Rodzaje dokumentów załączanych do wniosku o płatność oraz wymogi Instytucji Zarządzającej dotyczące dokumentów potwierdzających poniesienie wydatków objętych wnioskiem.
  • Rodzaje wniosków o płatność.
  • Omówienie merytorycznych zasad wypełniania wniosku o płatność.
  • Omówienie najczęściej pojawiających się problemów związanych z rozliczaniem realizowanych projektów.
 3. Kontrola projektów realizowanych w ramach osi priorytetowej I RPO WP na lata 2014–2020.

Uwaga!

Szkolenie dla Beneficjentów Działania 1.4.1, typ projektu Rozwój MŚP dotyczące przygotowania i składania wniosków o płatność w systemie informatycznym SL 2014 jest zaplanowane na 30 listopada 2016.

Organizator szkoleń

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
Tel. 17 850 17 24
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.