Informacje o spotkaniu

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców w ramach Osi Priorytetowej VII, Działanie 7.5 Rozwój kompetencji pracowników sektora MŚP.

Spotkanie odbędzie się w dniu 8 grudnia 2016 r. w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, ul. Zygmuntowska 9 a, o godz. 10.00.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 6 grudnia 2016 r. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W spotkaniu może wziąć udział maksymalnie dwie osoby z jednej instytucji.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo

Spotkanie adresowane jest do potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców, zainteresowanych pełnieniem funkcji Operatora w ramach Działania 7.5 Rozwój kompetencji pracowników sektora MŚP – projekty konkursowe.

Program spotkania

  • Założenia konkursu.
  • Kryteria wyboru projektów.
  • Zasady realizacji projektów w ramach Działania 7.5
  • Odpowiedzi na pytania.

Organizator spotkania

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
ul. płk L. Lisa - Kuli 20
35-025 Rzeszów
tel. 17/ 850 92 00, 17/ 850 92 35
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny, współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 

Zobacz również

Ogłoszenie o naborze w ramach Działania 7.5 Rozwój kompetencji pracowników sektora MŚP – projekty konkursowe.