W związku z trwającym etapem podpisywania umów na przyznanie dotacji w ramach konkursu na działania wspierające gminy w zakresie przygotowania programów rewitalizacji na terenie województwa podkarpackiego zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym dla dotacjobiorców, które odbędzie się w dniach 15, 16 grudnia 2016 roku w Rzeszowie w Sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, ul. Towarnickiego 3A.

Przewidywany czas trwania spotkania : 12.00-15.00.

Dla kogo

Spotkania adresowane dla dotacjobiorów, tj. gmin, które zawarły umowę w ramach Konkursu dotacji (są w trakcie zawierania).

Tematyka spotkań

W trakcie spotkań omówione zostaną przede wszystkim zasady realizacji projektów oraz przedstawione cechy prawidłowo przygotowanego programu rewitalizacji.

Agenda spotkania (DOCX, 276.51 KB)

Zgłoszenia

Zgłoszenia uczestników w załaczonym formularzu zgłoszeniowym należy przesyłać do 13 grudnia 2016 r. na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wpisując „Zgłoszenie”

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Zachęcamy do zgłaszania pytań, na które postaramy się odpowiedzieć w trakcie spotkań informacyjnych.

Organizator spotkań:

Województwo Podkarpackie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4                             
35-010 Rzeszów
Tel. 17 747 68 78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.