Informacje o szkoleniu

Celem szkolenia jest przygotowanie potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego do aplikowania o środki w ramach Działania 1.4.1 Dotacje bezpośrednie, typ projektu: TIK.

Szkolenie odbędzie się 26 maja 2017 r. w godz. 10.00 - 13.00 w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, al. Ł. Cieplińskiego 4.

Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się uczestnik zostanie poinformowany mailem.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo

Szkolenie adresowane jest do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw - potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego w ramach Działania 1.4.1 Dotacje bezpośrednie, typ projektu: TIK

Program szkolenia

  1. Informacje podstawowe nt. warunków ogłoszonego konkursu.
  2. Dokumentacja aplikacyjna.
  3. Etapy konkursu, kryteria oceny i wyboru projektów.
  4. Najczęściej popełniane błędy.

Organizator szkoleń

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
tel. 17 773 60 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.