Informacje o szkoleniu

Celem szkolenia jest poznanie przez potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, zagadnień związanych z prawidłowym przygotowaniem studium wykonalności z zakresu infrastruktury uzdrowiskowej i turystyczno-rekreacyjnej w kontekście naboru wniosków w ramach Działania 6.1 Rozwój potencjału endogenicznego regionu

Dwudniowe warsztaty odbędą się 22-23 czerwca 2017 r. w godz. 9.00 - 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, przy ul. Towarnickiego 3a

Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego - BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu uczestnik zostanie poinformowany mailem. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach, wypełniając odpowiednio formularz zgłoszeniowy. 

Szkolenie poprowadzi pan Marcin Czarnacki - doktor nauk ekonomicznych (SGH), absolwent studiów podyplomowych z zarządzania projektami oraz wyceny wartości nieruchomości, wieloletni praktyk w zakresie analiz ekonomiczno-finansowych podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego i oceny projektów inwestycyjnych. Autor i współautor biznesplanów, studiów wykonalności, planów strategicznych, wyceny wartości przedsiębiorstw, strategii rozwoju oraz innych opracowań biznesowych.

Dla kogo

Szkolenie adresowane jest do potencjalnych beneficjentów Działania 6.1 Rozwój potencjału endogenicznego regionu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Program szkolenia

  • Ogólne zasady przygotowania studium wykonalności
  • Praca warsztatowa nad studium wykonalności
  • Analiza finansowa projektu

Organizator szkolenia

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
Tel. 17 773 60 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.