Informacje o szkoleniu

Celem szkolenia jest poznanie przez beneficjentów Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego, zagadnień związanych kwalifikowalnością wydatków w projektach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WP 2014-2020.

Szkolenie odbędzie się 9 maja 2018 r. w godz. 9.00 - 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, ul. Towarnickiego 3a

 

Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu uczestnik zostanie poinformowany mailem. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach, wypełniając odpowiednio formularz zgłoszeniowy. 

Szkolenie poprowadzi pani Renta Stefaniak, absolwentka studiów podyplomowych w kierunku Wiedza o Integracji Europejskiej (UJ Kraków 2002), Zarządzanie i Audyt (UJ Kraków 2006) i kilku innych oraz wielu kursów i szkoleń związanych z Funduszami Europejskimi.

Dla kogo

Szkolenie adresowane jest do potencjalnych beneficjentów i beneficentów Osi VII- IX Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Program szkolenia

  • Dokumenty i wytyczne dotyczące kwalifikowalność wydatków w projektach realizowanych w ramach RPO 2014-2020 w zakresie EFS
  • Warunki kwalifikowalności wydatków. Konkurencyjność wydatków
  • Koszty pośrednie w ramach środków EFS
  • Środki trwałe i cross-financing;
  • Personel projektu, koszty osobowe;
  • Wkład własny
  • Limity i ograniczenia wynikające z obecnie obowiązujących wytycznych.
  • Podsumowanie, pytania uczestników

Szkolenie będzie  prowadzone metodą wykładu z wykorzystaniem prezentacji  z wskazaniami najczęściej popełnianych błędów i przykładów dobrej praktyki. 

Organizator szkolenia

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
Tel. 17 773 60 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.