Informacje o spotkaniu

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców w ramach Osi Priorytetowej VII Działania 7.5 Rozwój kompetencji pracowników sektora MŚP.

Spotkanie odbędzie się 22 sierpnia 2018 r. w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, ul. Adama Stanisława Naruszewicza 11, 35-055 Rzeszów, o godz. 10:00.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (doc, 75 KB) i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 17 sierpnia 2018 r. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W spotkaniu może wziąć udział maksymalnie dwie osoby z jednej instytucji.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo

Spotkanie adresowane jest do potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców, zainteresowanych pełnieniem funkcji Operatora w ramach Działania 7.5 Rozwój kompetencji pracowników sektora MŚP.

Program spotkania                                 

  • Założenia konkursu.
  • Kryteria wyboru projektów.
  • Zasady realizacji projektów w ramach Działania 7.5
  • Odpowiedzi na pytania.

Organizator spotkania

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Adama Stanisława Naruszewicza 11
35-055 Rzeszów
tel. 17/ 850 92 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.