Informacje o szkoleniu

Zapraszamy na szkolenie dotyczące monitorowania uczestników w projektach EFS w obszarze edukacji IX Osi Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 w systemie SL2014.

Celem szkolenia jest przygotowanie beneficjentów do prawidłowego wypełniania części postępu rzeczowego we wniosku o płatność w SL2014 w zakresie wskaźników oraz modułu Monitorowanie uczestników w zakresie przygotowania, przesyłania i poprawiania Formularzy monitorowania uczestników.

 

Szkolenie odbędzie się 13 listopada 2018 r. w godz. 9.00 - 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Al. Łukasza Cieplińskiego 4 (II piętro, sala audytoryjna) 

 

Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu uczestnik zostanie poinformowany mailem. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach, wypełniając odpowiednio formularz zgłoszeniowy. 

Szkolenie poprowadzi pani Ingrid Szrajer - ekspertka Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju w zakresie funduszy unijnych, z licznymi sukcesami w zakresie opracowywania wniosków o dofinansowanie w ramach funduszy strukturalnych, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania i monitorowania prawidłowości realizacji projektów dofinansowanych z funduszy UE.

 

Dla kogo

Szkolenie przeznaczone dla beneficjentów IX Osi Jakość edukacji i kompetencji w regionie Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020

 

Program szkolenia

  • Monitoring postępu rzeczowego IX Osi Jakość edukacji i kompetencji w regionie
  • Procedura weryfikacji wniosku o płatność oraz Formularza w obszarze postępu rzeczowego i realizacji wskaźników
  • Najczęstsze nieprawidłowości i uchybienia monitoringu uczestników wychwytywane podczas weryfikacji wniosków o płatność oraz podczas kontroli

 

Organizator szkolenia

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
Tel. 17 773 60 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.