Informacje o szkoleniu

Celem szkolenia jest poznanie przez beneficjentów Regionalnego Programu  Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, zagadnień związanych z zasadami konkurencyjności obowiązujących przy realizacji  projektów finansowanych ze środków EFS.

Szkolenie odbędzie się 30 listopada 2018 r. w godz. 9.00 - 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Al. Łukasza Cieplińskiego 4 (II piętro, sala audytoryjna) 

 

Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu uczestnik zostanie poinformowany mailem. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach, wypełniając odpowiednio formularz zgłoszeniowy. 

Szkolenie poprowadzi pan  Karol Kacprzak - Naczelnik Wydziału Opinii w Urzędzie Zamówień Publicznych w Warszawie, który uczestniczy przy wydawaniu opinii dot. nowelizacji ustawy Pzp (oficjalne stanowiska UZP) oraz posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla zamawiających i instytucji kontrolujących.

 

Dla kogo?

Szkolenie adresowane jest beneficjentów realizujących projekty miękkie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 

Program szkolenia

  • zasada konkurencyjności w projektach finansowanych ze środków UE - wytyczne, zagadnienia wstępne
  • stosowanie zasady konkurencyjności w zamówieniach poniżej progu stosowania ustawy Pzp,
  • szacowanie wartości zamówień i łączenie zamówień: zasady i możliwości
  • stosowanie klauzul społecznych,
  • zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi - nowe zasady Pzp,

 

Organizator szkolenia

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
Tel. 17 773 60 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.