Informacje o spotkaniu

Instytucja Pośrednicząca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 zaprasza na spotkanie informacyjne dla Powiatowych Urzędów Pracy woj. podkarpackiego w ramach Osi Priorytetowej VII, Działanie 7.2 Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy – projekty pozakonkursowe PUP.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 22 lutego 2019 r. w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, ul. Adama Stanisława Naruszewicza 11, o godzinie 10.00.

Spotkanie informacyjne dedykowane jest dla Powiatowych Urzędów Pracy woj. podkarpackiego. Z uwagi na roboczy charakter spotkania, prosimy o udział w nim pracowników, którzy będą zaangażowani merytorycznie w przygotowanie wniosków aplikacyjnych oraz realizację projektów pozakonkursowych Osi VII RPO WP w ramach Działania 7.2 Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy – projekty pozakonkursowe PUP.

Zgłoszenia należy dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy (http:/wuprzeszow.praca.gov.pl/), RPO WP 2014-2020 (www.rpo.podkarpackie.pl) i przesłać na adres e-mail pracownika Wydziału Aktywizacji Zawodowej EFS: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20 lutego 2019 r.

W razie pytań należy kontaktować się z pracownikami Wydziału Aktywizacji Zawodowej EFS w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie pod numerami telefonu (17) 743 28 71 i (17) 743 28 95 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Organizator spotkania

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Adama Stanisława Naruszewicza 11
35-055 Rzeszów