Informacje o szkoleniu

Celem szkolenia jest poznanie przez beneficjentów Regionalnego Programu  Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, zagadnień związanych z dopuszczalnością i możliwym zakresem zmian umowy z wykonawcą w świetle obowiązującej ustawy Prawo Zamówień Publicznych na poziomie zaawansowanym. 

Szkolenie odbędzie się 4 marca 2019 r. w godz. 9.00 - 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Al. Łukasza Cieplińskiego 4 (II piętro, sala audytoryjna) 

 

Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego - UWAGA! brak wolnych miejsc. 

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu uczestnik zostanie poinformowany mailem. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach, wypełniając odpowiednio formularz zgłoszeniowy. 

Szkolenie poprowadzi pan  Karol Kacprzak - Naczelnik Wydziału Opinii w Urzędzie Zamówień Publicznych w Warszawie, który uczestniczy przy wydawaniu opinii dot. nowelizacji ustawy Pzp (oficjalne stanowiska UZP) oraz posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla zamawiających i instytucji kontrolujących.

 

Dla kogo

Szkolenie (na poziomie zaawansowanym) adresowane jest beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 

Program szkolenia

  • umowa o zamówienie publiczne, zamówienie publiczne w najnowszym orzecznictwie europejskim;
  • zmiana umowy o zamówienie: szczegółowe omówienie wszystkich przesłanek z art. 144 z uwzględnieniem orzecznictwa europejskiego;
  • opcja w zamówieniach publicznych;
  • definicja umowy ramowej, treść umowy ramowej, instytucja umowy ramowej w UE,
  • procedury zawierania umowy ramowej, "zamówienia wykonawcze" w ramach umowy ramowej,
  • pytania i odpowiedzi.

 

Organizator szkolenia

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
Tel. 17 773 60 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.