Informacje o szkoleniu

Celem szkolenia jest poznanie przez beneficjentów Regionalnego Programu  Operacyjnego Województwa Podkarpackiego zagadnień związanych z elektronizacją zamówień w świetle obowiązującej ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

 

Szkolenie odbędzie się 5 kwietnia 2019 r. w godz. 9.00 - 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Al. Łukasza Cieplińskiego 4 (II piętro, sala audytoryjna) 

 

Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego. Uwaga! BRAK WOLNYCH MIEJSC.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu uczestnik zostanie poinformowany mailem. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach, wypełniając odpowiednio formularz zgłoszeniowy. 

Szkolenie poprowadzi pan  Karol Kacprzak - Naczelnik Wydziału Opinii w Urzędzie Zamówień Publicznych w Warszawie, który uczestniczy przy wydawaniu opinii dot. nowelizacji ustawy Pzp (oficjalne stanowiska UZP) oraz posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla zamawiających i instytucji kontrolujących.

 

Dla kogo

Szkolenie adresowane jest beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 

Program szkolenia

  • postać pisemna i elektroniczna, forma pisemna, elektroniczna i dokumentowa;
  • używanie środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia;
  • dokumenty elektroniczne, a elektroniczne kopie dokumentów;
  • podpis kwalifikowany, pieczęć elektroniczna, podpis e-puap, inny podpis elektroniczny;
  • zasady składania ofert, wniosków, oświadczeń i dokumentów w postaci elektronicznej;
  • zapisy SIWZ w świetle obowiązków elektronizacyjnych;
  • mini Portal;
  • dokumentowanie postępowania, przebieg niektórych czynności w postępowaniu w dobie elektronicznych zamówień publicznych
  • pytania i odpowiedzi.

Organizator szkolenia

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
Tel. 17 773 60 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.