Informacje o szkoleniu

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne nt. "Zwrotnych instrumentów wsparcia na rozpoczęcie oraz rozwój działalności gospodarczej”, które odbędzie się 15 kwietnia 2019 r. w Rzeszowie.


Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób fizycznych, które poszukują środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej, a także do przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swoją firmę. W trakcie spotkania omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki. Podczas spotkania swoją ofertę zaprezentują przedstawiciele instytucji udzielających preferencyjne pożyczki.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na zgłoszenia czekamy do 12 kwietnia 2019 r., godz. 15.30.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny!

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które powinniśmy zapewnić.
Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Miejsce spotkania:

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
aleja Łukasza Cieplińskiego 4,
sala nr 212 (II piętro).

Organizator spotkania

GŁÓWNY PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH  
al. Ł. Cieplińskiego 4, 
35-010 Rzeszów  
tel.: 17 747 64 15, 17 747 64 82 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.