Informacje o szkoleniu

Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podkarpackiego na lata 2014–2020 zaprasza na warsztaty dla potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców w ramach osi priorytetowej I, działanie 1.2 Badania przemysłowe, prace rozwojowe i ich wdrożenia, typ projektu 1. Bony na innowacje.

Warsztaty odbędą się 26 listopada 2015 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, w budynku przy ul. Towarnickiego 3A, w godz. 9.00 – 14.00.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 23 listopada 2015 r. O potwierdzeniu udziału w seminarium szkoleniowym, uczestnik zostanie poinformowany mailem zwrotnym na dwa dni przed terminem spotkania.Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo

Warsztaty adresowane są do potencjalnych beneficjentów/ wnioskodawców działania 1.2 Badania przemysłowe, prace rozwojowe i ich wdrożenia, typ projektu 1. Bony na innowacje.

Program szkolenia

W programie m.in.:

  • Ogólne informacje o konkursie – termin, miejsce i sposób składania wniosków, kryteria wyboru projektów, typy beneficjentów, kwoty przeznaczone na konkurs, niezbędne dokumenty.
  • Przygotowanie aplikacji, załączników oraz niezbędnych dokumentów, zgodnie z dokumentacją konkursową.

Organizator szkolenia

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
Tel. 17/ 850 17 24
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Udział w warsztatach jest bezpłatny, finansowany przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.