Informacje o szkoleniu

Już 6 kwietnia 2016 r. zapraszamy do udziału w kolejnym, bezpłatnym spotkaniu z cyklu "Środa z Funduszami", wprowadzającym do tematyki Funduszy Europejskich na lata 2014–2020. Tematyka najbliższego spotkania będzie dotyczyła pozyskania dotacji przez podmiotów świadczących usługi edukacyjne.

Termin i miejsca szkoleń

Spotkania odbędą się 6 kwietnia 2016 r. w godzinach 10:00-13:00 w następujących lokalizacjach:

 • Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, al. Ł. Cieplińskiego 4, sala 212, II piętro. 
  Aby wziąć udział w spotkaniu w Rzeszowie należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. imię i nazwisko uczestnika/ów.
 • Krosno - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Staszica 20.
  Aby wziąć udział w spotkaniu w Krośnie należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. imię i nazwisko uczestnika/ów.
 • Mielec - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Kościuszki 7.
  Aby wziąć udział w spotkaniu w Mielcu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. imię i nazwisko uczestnika/ów.
 • Przemyśl - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Kościuszki 2, II piętro. 
  Aby wziąć udział w spotkaniu w Przemyślu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. imię i nazwisko uczestnika/ów.
  Uwaga spotkanie rozpocznie się o godz. 12:00
 • Sanok - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Rynek 18
  Aby wziąć udział w spotkaniu w Sanoku należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. imię i nazwisko uczestnika/ów.
 • Tarnobrzeg - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Dąbrowskiej 15.
  Aby wziąć udział w spotkaniu w Tarnobrzegu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. imię i nazwisko uczestnika/ów.

Dla kogo?

Szkolenie adresowane jest do potencjalnych beneficjentów Funduszy Europejskich.

Program szkoleń

Podczas spotkań przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania dotacji w ramach dostępnych i planowanych form wsparcia w okresie programowania 2014-2020 z Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego oraz Programu Wiedza Edukacja Rozwój.

Organizator szkoleń

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
Tel. 17 747 64 15/82/88
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.