Informacje o spotkaniu

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców w ramach Działania 8.4 Poprawa dostępu do usług wsparcia rodziny i pieczy zastępczej.

Spotkanie odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2016 r. o godz. 10.00 w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego al. Ł. Cieplińskiego 4 w Rzeszowie.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (DOC, 157 KB) i przesłanie na adres ksadok@wup-rzeszów.pl oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 22 kwietnia 2016 r. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo?

Spotkanie adresowane jest do potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców w ramach Działania 8.4 Poprawa dostępu do usług wsparcia rodziny i pieczy zastępczej.

Program spotkania

W programie m.in.:

  • Informacje o konkursie – termin, miejsce i sposób składania wniosków, kryteria wyboru projektów, typy beneficjentów, kwoty przeznaczone na konkurs
  • Omówienie działania Lokalnego Systemu Informatycznego,
  • Omówienie zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami.

Organizator spotkania

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
ul. płk L. Lisa - Kuli 20
35-025 Rzeszów
tel. (17) 850 92 00, (17) 850 92 35
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy (DOC, 157 KB)

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny, współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.