Informacje o spotkaniu

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie – Instytucja Pośrednicząca w realizacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 zaprasza na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów Osi Priorytetowej IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie. Spotkanie będzie dotyczyło Działania 9.5 Podnoszenie kompetencji osób dorosłych w formach pozaszkolnych, w zakresie informacji o regulaminie konkursu oraz wymaganiach wobec podmiotów ubiegających się o dofinansowanie w ramach konkursu RPPK.09.05.00-IP.01-18-010/16.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 3 sierpnia 2016 r. o godz. 10:00 w Sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, przy al. Ł. Cieplińskiego 4 w Rzeszowie.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego (DOC, 156 KB). Zgłoszenia będą przyjmowane za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail pracowników WUP wskazanych formularzu zgłoszeniowym do dnia 29 lipca 2016 r. Ilość miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu się na spotkanie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo

Spotkanie informacyjne adresowane jest do potencjalnych wnioskodawców/ beneficjentów osi priorytetowej IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie, działania 9.5. Podnoszenie kompetencji osób dorosłych w formach pozaszkolnych.

Program spotkania informacyjnego:

 W programie m.in.:

  • Ogólne informacje dotyczące regulaminu konkursu – termin, miejsce składania wniosków, typy beneficjentów i projektów, kryteria wyboru projektów, niezbędne dokumenty;
  • Kwalifikowalność wydatków;
  • Logika wniosku o dofinansowanie projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Organizator spotkania informacyjnego

 Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Ul. Lisa Kuli 20
35-025 Rzeszów
Tel. 17/ 850 92 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy (DOC, 156 KB)