Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie – Instytucja Pośrednicząca w realizacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 zaprasza na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów osi priorytetowej IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie. Spotkanie będzie dotyczyło Działania 9.1 Rozwój edukacji przedszkolnej w zakresie informacji o regulaminie konkursu oraz ogólnych i szczegółowych wymaganiach wobec podmiotów ubiegających się o dofinansowanie w ramach konkursu nr RPPK.09.01.00-IP.01-18-011/16.

Informacje o spotkaniu

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 26 sierpnia 2016 r. o godz. 10:00 w Sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, przy al. Ł. Cieplińskiego 4 w Rzeszowie.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego. Zgłoszenia będą przyjmowane za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail pracownika WUP wskazanego w formularzu zgłoszeniowym do dnia 19 sierpnia 2016 r. Ilość miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu się na spotkanie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo

Spotkanie informacyjne adresowane jest do potencjalnych wnioskodawców / beneficjentów osi priorytetowej IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działania 9.1 Rozwój edukacji przedszkolnej.

Program spotkania

W programie m.in.:

  • Ogólne informacje dotyczące regulaminu konkursu – termin, miejsce składania wniosków, typy beneficjentów i projektów, kryteria wyboru projektów, niezbędne dokumenty;
  • Kwalifikowalność wydatków;
  • Oczekiwania IP wobec potencjalnych Wnioskodawców, z uwzględnieniem typowych błędów/braków we wnioskach złożonych w ramach konkursu nr RPPK.09.01.00-IP.01-18-001/15;
  • Pytania i odpowiedzi.

Organizator spotkania

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
ul. Lisa Kuli 20
35-025 Rzeszów
tel. 17/ 850 92 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy (DOC, 155 KB)