Informacje o szkoleniu

Celem szkolenia jest zapoznanie potencjalnych beneficjentów RPO WP z zagadnieniami dotyczącymi tworzenia partnerstw na potrzeby realizacji projektów w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Podkarpackiego dla osi priorytetowych dofinasowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie odbędzie się:

  • 12 października 2016 r. – BRAK MIEJSC

w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, ul. Towarnickiego 3a, w godzinach 9.00 - 15.00. Rejestracja na szkolenie od godz. 8.30.

Szkolenie przeprowadzi p. Renata Stefaniak - autorka, współautorka, koordynator i ekspert w kilkudziesięciu projektach współfinansowanych przez PHARE, EFS w ramach SPO RZL, ZPORR i EQUAL, POKL, POWER, RPO WP (w tym ogólnopolskie projekty systemowe). Aktualnie prowadzi szkolenia i doradztwo odnośnie perspektywy finansowej 2014 – 2020, w szczególności w zakresie EFS.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu do udziału, uczestnik zostanie poinformowany mailem potwierdzającym na trzy dni przed szkoleniem.

W przypadku dużego zainteresowania szkoleniem organizator zastrzega ograniczenie liczby uczestników do max. 2 osób z jednej instytucji / podmiotu.

W przypadku osób z różnymi niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach, wypełniając odpowiednio formularz zgłoszeniowy. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo?

Szkolenie adresowane jest do potencjalnych beneficjentów i beneficjentów VII – IX Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Ramowy program szkolenia:

  1. Korzyści z realizacji projektów w partnerstwie
  2. Wymagania formalne odnośnie zawiązywania partnerstw . Role partnerów.
  3. Powoływanie partnerstw jednostek sektora finansów publicznych z jednostkami spoza sektora finansów publicznych
  4. Porozumienie parterów , umowa na realizację projektu partnerskiego (wymagania formalne i praktyczne rady)
  5. Kwestie finansowe w projektach partnerskich
  6. Przykłady dobrej praktyki projektów partnerskich

Organizator szkolenia

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
Tel. 17 850 17 24
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.