Informacje o szkoleniu

Celem warsztatów jest przedstawienie potencjalnym beneficjentom RPO WP niezbędnych informacji dotyczących konkursu numer RPPK.01.02.00-IZ-00-18-002/16 w ramach Działania 1.2 Badania przemysłowe, prace rozwojowe i ich wdrożenia, typ projektu: Infrastruktura B+R

Warsztaty odbędą się 13 października 2016 r. w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego przy al. Ł. Cieplińskiego 4 w Rzeszowie, w godz. 9.00 – 12.00.

Chętnych do udziału w seminariach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego

 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu uczestnik zostanie poinformowany mailem potwierdzającym.

W przypadku osób z różnymi niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach, wypełniając odpowiednio formularz zgłoszeniowy.   Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo?

Szkolenia adresowane są do potencjalnych beneficjentów Działania 1.2 Badania przemysłowe, prace rozwojowe i ich wdrożenia, typ projektu: Infrastruktura B+R. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020

Program szkoleń

W programie m.in.:

  • Informacje o konkursie – termin, miejsce i sposób składania wniosków, kryteria wyboru projektów, typy beneficjentów, kwoty przeznaczone na konkurs, niezbędne dokumenty.
  • Przygotowanie aplikacji, załączników oraz niezbędnych dokumentów, zgodnie z dokumentacją konkursową.

Organizator szkoleń

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
Tel. 17 773 60 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.