Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Czas na Twój pomysł – to tytuł kampanii promującej Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego 2014-2020, która ruszy już w najbliższy wtorek, 12 września, i potrwa do 8 grudnia br. W ramach akcji, która swoim zasięgiem obejmie cały region, planowane są emisje, publikacje i relacje w prasie, radiu, telewizji i Internecie.

Celem kampanii promocyjnej jest przede wszystkim szerzenie informacji na temat RPO WP i propagowanie informacji o kolejnych naborach wniosków na dofinansowanie różnych projektów. Autorzy akcji chcą przede wszystkim dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych beneficjentów, czyli osób, które jeszcze nie korzystały z Funduszy Europejskich. Jak się okazuje, jeszcze przed końcem roku przewidziano sporo konkursów, w których do wykorzystania na realizacje własnych pomysłów jest sporo unijnych pieniędzy.

Kampania promująca RPO WP zostanie opublikowana na łamach: Życia Podkarpackiego, Sztafety, Korso Mielec, Gazety Jarosławskiej, Obserwatora Lokalnego, Gazety Reporter, Nowego Podkarpacia, Faktów Jasielskich i Super Nowości.

Spoty reklamujące RPO WP pojawią się również na antenach: Polskiego Radia Rzeszów, Trendy Radia, Radia Leliwa oraz TVP Rzeszów.

Artykuły sponsorowane, video spoty, billboardy oraz audycje on-line pojawią się w Internecie, na stronach: www.zycie.pl, www.sztafeta.pl, www.korso.pl, www.korsokolbuszowskie.pl, www.korsosanockie.pl, www.jaroslawska.pl, www.ol.com.pl, www.reportergazeta.pl, www.podkarpacie.media.pl, www.jaslo.naszemiasto.plwww.rzeszow24.pl, www.podkarpacie24.pl, www.jaslo24,pl, www.esanok.pl, www.brzozow24.pl, www.lesko24.pl, www.tvkrosno.pl, www.zagorz24.pl, www.ustrzyki24.pl, www.besko24.pl, www.bukowsko24.pl, www.zarszyn24.pl, www.strzyzow.pl, www.tvpodkarpackie.pl, www.sanok24.pl, www.tvpodkarpackie.pl, www.sanok24.pl, www.supernowosci24.pl, www.nowiny24.pl, www.podkarpackie.naszemiasto.pl, www.rzeszow.wyborcza.pl, www.wiadomosci.wp.pl, www.radiovia.com.pl.

Dodatkowo działania promocyjno-informacyjne realizowane będą za pośrednictwem kanału na You Tube (Zmieniamy Podkarpackie z RPO). Publikowane tam będą m.in. materiały video oraz animacje zatytułowane: „RPO krok po kroku”.

Dodatkowo informacje o RPO pojawią się na portalu  www.zycie.pl w zakładce poświęconej naborom wniosków w ramach RPO WP 2014-2020.

Filmy promocyjne

Film z udziałem p. Michała Zaniewicza

Film z udziałem p. Agnieszki Głos

Film z udziałem p. Dominiki Sroki

Spot telewizyjny

Spoty radiowe

Audycje radiowe

Artykuły prasowe

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS