Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Rusza kampania promująca nabory wniosków o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Celem kampanii promocyjnej jest przede wszystkim szerzenie informacji na temat planowanych naborów wniosków poprzez pokazanie efektów projektów już zrealizowanych. Kampania ma dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych beneficjentów, czyli osób, które jeszcze nie korzystały z Funduszy Europejskich. Jak się okazuje, jeszcze przed końcem roku przewidziano sporo konkursów, w których do wykorzystania na realizacje własnych pomysłów jest sporo unijnych pieniędzy.

Kampania promująca RPO WP pojawi się na łamach prasy regionalnej i lokalnej: Życie Podkarpackie, Sztafeta, Korso Mielec, Korso Kolbuszowskie, Korso Gazeta Sanocka, Tygodnik Nadwiślański, Obserwator Lokalny, Gazeta Reporter, Nowe Podkarpacie, Nowiny

Spoty reklamujące RPO WP pojawią się również na antenach: Polskiego Radia Rzeszów, Katolickiego Radia VIA, Radia Leliwa oraz TVP Rzeszów

Video spoty, bannery internetowe pojawią się w Internecie na stronach: You Toube Przejdź do serwisu zewnętrznego, www.jaroslawska.pl Przejdź do serwisu zewnętrznego, www.nowiny24.pl Przejdź do serwisu zewnętrznego, www.ptvr.pl Przejdź do serwisu zewnętrznego, www.hejmielec.pl Przejdź do serwisu zewnętrznego, www.stalowemiasto.pl Przejdź do serwisu zewnętrznego, www.terazkrosno.pl Przejdź do serwisu zewnętrznego, www.czytajrzeszow.pl Przejdź do serwisu zewnętrznego, www.resinet.pl Przejdź do serwisu zewnętrznego, www.podkarpackie24.pl Przejdź do serwisu zewnętrznego, www.stalowka.net Przejdź do serwisu zewnętrznego, www.zycie.pl Przejdź do serwisu zewnętrznego

Na specjalnie stworzonej podstronie https://www.zycie.pl/zmieniamy-podkarpackiePrzejdź do serwisu zewnętrznego będzie można obejrzeć filmy z udziałem wszystkich bohaterów zmian w województwie podkarpackim dzięki funduszom unijnym.

 

Filmy promocyjne

Katarzyna Być

Pani Katarzyna Być rzuciła posadę dyrektora w przedszkolu i rozpoczęła studia z ceramiki i rękodzieła na Uniwersytecie Ludowym - Stwierdziłam, że chcę połączyć pasję tworzenia z nauczaniem. Dzięki funduszom unijnym, założyła pracownię ceramiczną, w której najmłodsi mieszkańcy województwa rozwijają zdolności manualne i dobrze się bawią. I właśnie to daje jej największą satysfakcję. Ja mam taką filozofię życia, że jesteś tyle wart, ile jesteś w stanie dać innym.

 

Marcin Bosek

Powiedzenie działaj lokalnie, myśl globalnie ma sens. I tak zaczęła się przygoda – opowiada pan Marcin Bosek. Beneficjent funduszy unijnych uwierzył, że nie musi wyjeżdżać z Dobrzechowa, aby stworzyć firmę znaną na rynku międzynarodowym - Produkujemy medale i statuetki własną autorską technologią, na pewno niedostępną w Europie. Jego największy sukces? Gdy zespół mówi: Ja pracuję w fajnej firmie w Dobrzechowie na Podkarpaciu, w firmie, która działa globalnie. No to jest już pełen sukces.

 

Mariusz Burnat

Chciałem połączyć pasję z pracą – tak komentuje swój pomysł na biznes pan Mariusz Burnat. Bohater postanowił rozwijać swoje zainteresowania i stworzyć firmę na swoją miarę. Zakupiony dzięki funduszom unijnym sprzęt wystarczył, aby otworzyć serwis jachtów. Dziś pan Mariusz śmiało patrzy w przyszłość i podkreśla, że życie zaczyna się po 50-tce.

 

Spoty telewizyjne

 

 

Spoty radiowe

 

Artykuły prasowe

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS