Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 
Zmieniamy Podkarpackie z Funduszami Europejskimi - Dla siebie, bliskich, wszystkich!

To hasło tegorocznej kampanii medialnej promującej nabory wniosków o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Celem kampanii promocyjnej jest przede wszystkim szerzenie informacji na temat planowanych naborów wniosków poprzez pokazanie efektów projektów już zrealizowanych. Kampania ma dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych beneficjentów, czyli osób, które jeszcze nie korzystały z Funduszy Europejskich.

Kampania promująca RPO WP pojawi się na łamach prasy regionalnej i lokalnej: Życie Podkarpackie, Sztafeta, Korso Mielec, Ekspres Jarosławski, Tygodnik Nadwiślański, Obserwator Lokalny, Nowe Podkarpacie, Gazeta Reporter Nowiny

Spoty reklamujące RPO WP pojawią się również na antenach: Trendy Radia, Radia Leliwa, Radia VIA, oraz TVP Rzeszów.

Video spoty umieszczone zostaną na kanale You Toube

Banery reklamowe pojawiają się na stronach internetowych dziesięciu portali informacyjnych.

Na specjalnie stworzonej podstronie https://www.zycie.pl/zmieniamy-podkarpackie będzie można obejrzeć filmy z udziałem wszystkich bohaterów zmian w województwie podkarpackim dzięki funduszom unijnym.

Filmy promocyjne

Katarzyna Kędzior

"Ja sobie jej w pracy nie wyobrażałam. Zawsze się martwiłam, jak ona sobie w życiu da radę" - wyznaje pani Barbara Kędzior, opowiadając o swojej córce Kasi, która choruje na porażenie mózgowe typu wiotkiego. Życie córki pani Barbary zmieniło się na lepsze, dzięki Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych "Radość" z Dębicy. Projekt pt. "Pralnia Radość w Dębicy" umożliwia Kasi i innym niepełnosprawnym podjęcie pracy oraz inne aktywności, takie jak rehabilitacja ruchowa czy spotkania grupowe. Projekt został zrealizowany z naszego - Regionalnego Programu Operacyjnego. 

 

Karolina Bieńko

Pani Karolina – mama dwójki dzieci – dwuletniej Oli i pięciomiesięcznego Mikołaja. Każda kobieta potrzebuje kontaktu z ludźmi, własnego rozwoju i organizacji własnego czasu. Jak przyznaje Pani Karolina: „Dla mnie żłobek jest genialnym rozwiązaniem…” – „…to przede wszystkim rozwój dla dziecka, możliwość bycia z rówieśnikami, ale także nauka życia po swojemu...”. Dzięki Żłobkowi „Zielony Motylek” Pani Karolina może realizować swoje plany zawodowe, jednocześnie będąc spokojną, że jej dzieci są w dobrych rękach, pod opieką empatycznych wychowawców.

 

Związek Harcerstwa Polskiego, Hufiec Tarnobrzeg

„Tutaj dzieci siebie nawzajem wychowują. Współpracują ze sobą i wtedy różnice nie mają żadnego znaczenia” – z dumą opowiada Mariusz Bezdzietny Komendant ZHP, Hufiec Tarnobrzeg Dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich do projektu Podkarpacka Sieć Wsparcia Wychowawczej Funkcji Rodziny, dzieciaki mają możliwość spędzania aktywnie czasu, ucząc się i przebywając ze swoimi rówieśnikami.

Spoty telewizyjne

Spoty radiowe

Artykuły prasowe

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS