Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

We wrześniu ruszają działania promocyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020 oraz efektów wdrażania Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim w prasie, radiu i telewizji. Materiały będą publikowane i emitowane w dziesięciu wybranych tytułach prasowych, czterech rozgłośniach radiowych i trzech stacjach telewizyjnych. Redakcje zostały wybrane tak, by swoim zasięgiem obejmowały całe terytorium regionu.

Nowatorsko i ciekawie o Funduszach

Zadanie będzie realizowane przez Stowarzyszenie Społeczno – Ekonomiczne ABSOLWENT z Rzeszowa. Zaplanowane działania są nowatorskie, zakładają spójną publikację i emisję materiałów pod wspólnym hasłem: Nowa perspektywa – nowe szanse, nowe możliwości.

Stały kącik dla czytelników i słuchaczy

Celem działań promocyjnych za pośrednictwem mediów jest rozpowszechnienie informacji o możliwościach korzystania ze środków unijnych, jak również ukazanie faktu, że dotychczasowe projekty zrealizowane na terenie województwa podkarpackiego poprawiły jakości życia mieszkańców. Inwestycje wykonane w ramach Funduszy Europejskich sprawiły, że Podkarpackie jest miejscem przyjaznym do mieszkania, do pracy i inwestowania.

Prosty język

Wszystkie materiały, zarówno prasowe, radiowe, jak i telewizyjne cechować będzie spójność graficzna, jak również merytoryczna. Materiały sporządzone będą w sposób prosty i przyjazny w odbiorze dla czytelników, słuchaczy i widzów. Dodatkowo materiały telewizyjne tłumaczone będą na język migowy.

Wybrane media

Już dziś zapraszamy do kącika unijnego w prasie, radiu i telewizji, które już wkrótce na łamach i na antenie:

Prasa

Super Nowości, Tygodnik Sztafeta, Tygodnik Nadwiślański, Nowe Podkarpacie, Życie Podkarpackie, Tygodnik Reporter, Tygodnik Korso, Tygodnik Sanocki, Gazeta Sanocka, Wiadomości Dębickie.

Radio

Radio Rzeszów, Radio Via, Radio Leliwa, Radio RDN Małopolska

Telewizja

Telewizja Rzeszów, TV Obiektyw, Polska Telewizja Regionalna Dębica

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS