Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

NAGRODY

I miejsce: Xbox One + Kinect+2 pady + 2 gry,

II miejsce: Tablet Samsung Galaxy TAB A 9.7”,

III miejsce: Telefon Huawei P8 Lite,

 

WYRÓŻNIENIA:

I wyróżnienie: voucher o wartości 500 zł. do sieci sklepów Empik

II wyróżnienie: voucher o wartości 400 zł. do sieci sklepów Empik

III wyróżnienie: voucher o wartości 300 zł. do sieci sklepów Empik

 

DODATKOWO DO WYGRANIA SĄ:

  • Wycieczka do Brukseli na zaproszenie Tomasza Poręby posła do Parlamentu Europejskiego. Zostanie przyznana laureatom I, II, III miejsca lub/i wyróżnionym, którzy do 13 maja 2016 r. ukończą 15 lat i do dnia 16 maja 2016 r. zaakceptują wraz z rodzicami/opiekunami prawnymi warunki zawarte w oddzielnym Regulaminie Wycieczki do Brukseli.
  • Udział (laureatów I, II i III miejsca oraz wyróżnionych) w warsztatach o tworzeniu gier z Tomaszem Kreczmerem.

Tomasz Kreczmer - dziennikarz, publicysta i twórca gier komputerowych, wideo i fabularnych. Redaktor naczelny magazynu Magia i Miecz oraz felietonista miesięcznika Neo Plus. Autor gier fabularnych. Pracował jako redaktor poświęconego grom fabularnym magazynu Magia i Miecz, sam również przetłumaczył liczne gry fabularne i komputerowe (m.in. Wrota Baldura), a w tworzeniu niektórych brał czynny udział (m.in. Wiedźmin: Gra Wyobraźni). Część materiałów związanych z RPG tworzył wspólnie z Andrzejem Miszkurką. Początkowo był współpracownikiem, a od 2003 roku szefem poświęconego grom komputerowym, pasma telewizyjnego Hyper+. Prowadził w nim również program Talking Heads, w którym wraz z zaproszonymi gośćmi dyskutuje o różnych zagadnieniach związanych z rynkiem gier.

Zadaniem konkursowym jest Zadaniem konkursowym jest stworzenie prototypu gry planszowej dotyczącej funduszy unijnych, która będzie dotyczyć jednego lub kilku z zaproponowanych zagadnień:

  • Projekty unijne zrealizowane na terenie Twojej gminy lub województwa podkarpackiego.
  • Zasad przyznawania dotacji z Funduszy Europejskich, a w szczególności z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego w latach 2007 – 2013 i RPO WP 2014 – 2020, w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego lub Europejskiego Funduszu Społecznego na Podkarpaciu.
  • Rozwoju Twojej gminy lub Województwa Podkarpackiego, który nastąpił lub nastąpi dzięki dotacjom unijnym.
  • Historii postaci (np. przedsiębiorca, uczeń, mieszkaniec itp.), która napotyka na swojej drodze obiekty zrealizowane z funduszy europejskich.

Informacje o projektach unijnych znajdziesz m.in. na stronach internetowych: www.rpo.podkarpackie.pl oraz www.mapadotacji.gov.pl.

Prace konkursowe muszą spełniać następujące wymagania:

Elementy prototypu gry planszowej należy przesłać w pudełku lub teczce w taki sposób, żeby wszystkie elementy gry były zabezpieczone przed zniszczeniem lub zagubieniem. W skład gry powinny wchodzić: na kartce A4 opis gry z określeniem zadań i reguł oraz elementy pozwalające na grę wedle określonych w opisie reguł (np. plansza, kostki, pionki, karty do gry itp.).

Do pracy konkursowej należy dołączyć:

  • tytuł pracy,
  • imię, nazwisko, wiek autora,
  • nazwa, adres szkoły, do której uczestnik uczęszcza,

Regulamin (PDF, 308 KB)

Załącznik 1 (DOCX, 182 KB)

Załącznik 2 (DOCX, 182 KB)

Prace konkursowe wraz z wypełnionym i podpisanym Załącznikiem 1 należy przekazać do sekretariatu szkoły albo przesłać pocztą lub złożyć osobiście w terminie do 29 kwietnia 2016 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego – Departament Zarządzania RPO, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010, Rzeszów, z dopiskiem: „Fundusze Europejskie – Zaprojektuj swoją przyszłość.”

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS