Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

W perspektywie finansowej 2014-2020 wnioski o płatność w ramach projektów PT składane są za pomocą systemu informatycznego SL2014. Logowanie do tego systemu możliwe jest przy użyciu profilu na platformie ePUAP lub podpisu elektronicznego z certyfikatem kwalifikowanym.

W związku z powyższym przed składaniem pierwszego wniosku o płatność niezbędne jest założenie konta na platformie ePUAP oraz potwierdzenie Profilu Zaufanego przez osoby, które będą fizycznie przygotowywać wnioski o płatność.

Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać w tym celu, jest wejście na stronę www.epuap.gov.pl ext link i kliknięcie na opcję „Zarejestruj się”. Po przekierowaniu na kolejną stronę zostaniemy poproszeni o podanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, login, hasło, e‑mail oraz numer PESEL. Następnie należy zalogować się na już na własne, uprzednio założone konto ePUAP i złożyć wniosek o potwierdzenie Profilu Zaufanego. Aby tego dokonać, należy w ciągu 14 dni udać się do wybranego urzędu z dowodem osobistym lub paszportem.

Poniżej lista urzędów, w których można potwierdzić Profil Zaufany:

  • Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie
  • Drugi Urząd Skarbowy w Rzeszowie
  • Podkarpacki Urząd Skarbowy w Rzeszowie
  • Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie
  • ZUS Oddział w Rzeszowie.

Po prawidłowym potwierdzeniu Profilu Zaufanego konto na ePUAP jest aktywne i może być wykorzystywane przez użytkownika. Aktywne konto na ePUAP konieczne jest do prawidłowego logowania i pracy w systemie SL2014.

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS