Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Nowy most, wyposażenie szpitala, wyremontowana szkoła, zajęcia rehabilitacyjne dla seniorów, maszyna do szycia, eksponat do muzeum albo staż w specjalistycznej firmie, a może dotacja na otwarcie własnego biznesu czy udział w szkoleniu językowym? To Ty decydujesz o tym, czy chcesz skorzystać z Funduszy Europejskich i na co je przeznaczysz. Bo to Ty tworzysz ten region i możesz go zmieniać tak, by był jeszcze bardziej przyjazny. I to Ty możesz się tu rozwijać i spełniać marzenia przy wsparciu Funduszy Europejskich.

2020 rok to ostatni rok obowiązującej perspektywy finansowej i choć niektóre nabory są już zamknięte i na okazje do sięgnięcia po fundusze będzie trzeba poczekać do rozpoczęcia nowej perspektywy (2021-2027), w dalszym ciągu jest wiele innych możliwości, które być może okażą się dla Ciebie pomocne. 

W każdej chwili możesz skorzystać z Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w których dowiesz się, jaka jest szansa na unijne współfinansowanie Twojego pomysłu, czy przedsięwzięcia.

Zobacz i zainspiruj się naszą Mapą Dotacji, gdzie znajdziesz zrealizowane pomysły, marzenia i inicjatywy. Zainspiruj się również naszą kampanią informacyjno - promocyjną Podkarpackie to Ty i poznaj historie osób, które już skorzystały z Funduszy!

Banner kampanii promocyjnej

A jeśli chcesz być autorem kolejnych zrealizowanych pomysłów, przede wszystkim nie przegap swojej szansy. Zapytaj o Fundusze w punkcie informacyjnym najbliższym do Twojego miejsca zamieszkania. Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj powiadomienia dotyczące funduszy i możliwości ich wykorzystania prosto do swojej skrzynki emailowej. Aktualne informacje publikujemy również za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych. Dołącz do nas!

 Ikona prowadzi do serwisu Facebook  Ikona prowadzi do serwisu Instagram  Ikona prowadzi do serwisu You Tube

Dowiedz się więcej o RPO i perspektywach finansowych

Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020 jest programem, który umożliwia realizację wielu działań zmierzających do rozwoju regionu. To program, który finansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Europejskiego Funduszu Społecznego. Oba te strumienie finansowe wynikają z polityki spójności, realizowanej przez Unię Europejską. Instytucją wdrażającą Program w regionie jest Zarząd Województwa Podkarpackiego. Część zadań, w szczególności związanych z edukacją, rozwojem osobistym czy integracją społeczną realizuje tzw. Instytucja Pośrednicząca, którą jest Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie

RPO WP 2014 – 2020 składa się z 10 osi priorytetowych, dokładnie opisanych w Szczegółowym Opisie Osi Priorytetowych, które określają możliwości i zasady wsparcia udzielane w poszczególnych obszarach tj. m.in. gospodarka, ochrona środowiska i dziedzictwa kulturowego, infrastruktura komunikacyjna, edukacja itd. projekty współfinansowane z RPO WP 2014 – 2020 mają za zadanie przede wszystkim prowadzić do wspólnego, zrównoważonego rozwoju regionalnego.

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS