Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Przed nami kolejne ogólnopolskie obchody Dni Otwartych Funduszy Europejskich. W ramach tej inicjatywy w całej Polsce, jak również na terenie naszego województwa odbędzie się szereg wydarzeń promujących i ukazujących miejsca lub inicjatywy, które powstały i funkcjonują dzięki funduszom z Unii Europejskiej. Dni Otwarte odbędą się w dniach 18– 21 maja 2017 r. Udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich to inwestycja. Pozwala nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi klientami i kontrahentami.

Aby wziąć w nich udział wystarczyć „otworzyć” swój projekt dla mieszkańców regionu. Żeby dołączyć do akcji, nie trzeba organizować wielkiego, spektakularnego eventu. Wystarczy udostępnić swoją ofertę za darmo lub ze zniżką. Najciekawsze w Dniach Otwartych są wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych czy oczyszczalni ścieków wyróżnia Dni Otwarte Funduszy Europejskich spośród innych, podobnych atrakcji i najbardziej przyciąga uczestników.

Zgłoszenie do akcji jest proste i odbywa się drogą elektroniczną poprzez stronę www.dniotwarte.eu.

Jeśli mają Państwo pomysł na swój udział w Dniach Otwartych, ale mają wątpliwości, bądź obawiają się trudności w realizacji wydarzenia, prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji. Osobą do kontaktu w tej sprawie jest Joanna Skrzypek, te. 17/ 773 60 61, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Załączniki:

  1. Regulamin udziału w akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” (PDF, 245.02 KB)
  2. Księga znaku Dni Otwartych Funduszy Europejskich wraz z zasadami jej wykorzystania (PDF, 1.04 MB)
  3. Szablony materiałów promocyjnych wraz z zasadami ich wykorzystania (ZIP, 15.89 MB)

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS