Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie zaprasza mieszkańców województwa na Podkarpacki Kiermasz Ekonomii Społecznej o charakterze wielkanocnym, który odbędzie się 8 kwietnia 2017, w godz. 10.00-17.00, w Centrum Handlowym PLAZA Rzeszów.

Na kiermaszu będzie można kupić ręcznie wykonane pisanki, ozdoby i stroiki świąteczne, baranki, palmy, koszyki wiklinowe oraz wyroby z filcu, sklejki czy drewna wykonane przez podmioty ekonomii społecznej: warsztaty terapii zajęciowej, zakłady aktywności zawodowej czy spółdzielnie socjalne.  Kiermasz będzie doskonałą okazją poznania oferty podmiotów ekonomii społecznej działających na terenie województwa podkarpackiego.

Wybierając produkty i usługi oferowane przez podmioty ekonomii społecznej przyczyniamy się do integracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych marginalizacją społeczną, zawodową, ale też pomagamy w tworzeniu nowych miejsc pracy w regionie.

Poprzez organizację tego typu przedsięwzięć, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie, promuje ideę ekonomii społecznej. Chce przekonać mieszkańców Podkarpacia, że wybierając produkty i usługi oferowane przez podmioty ekonomii społecznej otrzymują wysoką jakość, jednocześnie przyczyniając się do integracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych marginalizacją społeczną, zawodową i do tworzenia nowych miejsc pracy w regionie.

Kiermasz organizowany jest przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie w ramach projektu ”Koordynacja sektora ekonomii społecznej w województwie podkarpackim” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach RPO WP na lata 2014-2020.

plakat KIERMASZ WIELKANOCNY

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS