Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizują spotkanie informacyjne dotyczące funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych.

Zapraszamy firmy i instytucje, uczelnie wyższe i inne jednostki świadczące usługi w zakresie: doradztwa, szkoleń, usług o charakterze rozwojowym, studiów podyplomowych, ale także oferujące mentoring, e-learning oraz przeprowadzanie egzaminów.

Przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przedstawią zasady funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych. Pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie przekażą informacje o Podmiotowym Systemie Finansowania. W trakcie możliwa będzie również rejestracja w Bazie Usług Rozwojowych w Mobilnym Punkcie Rejestracji. Dzięki niej Państwa oferta dotrze do większej liczby klientów, a usługi będzie można świadczyć na terenie całego kraju, dzięki finansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego. Zyskuje się również dostęp do opinii klientów na temat własnych usług i konkurencji. Finansowanie usług dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, możliwe jest jedynie za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych.

Podczas spotkania, w Mobilnym Punkcie Rejestracji, możliwa będzie rejestracja w Bazie Usług Rozwojowych. Konsultanci PARP pomogą w uzupełnieniu formularza rejestracyjnego (Karta Podmiotu) oraz dokonają, na miejscu, weryfikacji danych. Uzyskanie wpisu do Bazy Usług Rozwojowych ograniczy się do jednej wizyty.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 13 czerwca 2017 roku w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego, ul. Cieplińskiego 4, o godzinie 10:00.

Chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 7 czerwca 2017r.

Dodatkowo podmioty zainteresowane rejestracją w Bazie Usług Rozwojowych powinny zgłosić swój udział również na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Udział w spotkaniu i rejestracja w Bazie Usług Rozwojowych są bezpłatne.

Informacji udzielają pracownicy Wydziału Aktywizacji Zawodowej EFS - Wieloosobowe Stanowisko ds. Wdrażania Bazy Usług Rozwojowych EFS Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, numer telefonu: 17/ 747 06 50.

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji na: http://wuprzeszow.praca.gov.pl/-/4797673-baza-uslug-rozwojowych-spotkanie-informacyjne-13-czerwca-2017-r-

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS