Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Wiedza o RPO WP 2014 – 2020 na wyciagnięcie ręki? To możliwe - gromadzimy ją w naszym kwartalniku „Zobacz zmiany”. Czwarty numer magazynu właśnie do nas dotarł i chcemy, aby jeszcze przed świętami trafił do waszych rąk, a dotarcie do niego jest bardzo łatwe i szybkie. Biuletyn udostępniamy bowiem w formie elektronicznej na stronie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

Ekologicznie i efektywnie

W kolejnym numerze magazynu, który w całości poświęcony jest Funduszom Europejskim skupiliśmy naszą uwagę na sprawach związanych z ekologią i ochroną środowiska w naszym województwie. To dziedzina, dla której w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Podkarpackiego 2014 – 2020 poświecono sporo uwagi i pieniędzy. Wystarczy podkreślić, że na poprawę gospodarki wodno – ściekowej w aktualnej perspektywie planuje się wydatkować aż 92 mln euro. W numerze znajdziemy również odpowiedź na pytanie, w jaki sposób w naszym regionie planuje się rozwiązać kwestie związane z poprawą gospodarowania odpadami komunalnymi. Jak się okazuje RPO WP spieszy z pomocą projektom, które przyczynią się do wzrostu recyklingu i przygotowania odpadów do ponownego użycia. Kolejny nabór projektów z tym związany zostanie przeprowadzony w 2018 r.

Promocja projektów inaczej

Na łamach biuletynu znaleźć można artykuł na temat zmian zasad promocji projektów. To bardzo ważny aspekt, którego żaden beneficjent pominąć nie może. Promocję projektów ma bowiem w ścisłym obowiązku każdy, kto korzysta z Funduszy Europejskich. Na czym te zmiany polegają? O tym w najnowszym numerze.

W magazynie tradycyjnie quiz oraz harmonogram naboru wniosków.

Biuletyn dostępny tutaj

POLECAMY!!!

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS