Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Wczoraj odbyła się uroczysta Gala Kryształy PR-u, podczas której zostały wręczone wyróżnienia w sześciu kategoriach oraz Grand Prix dla najlepszych!

Nasz unijny spot Podkarpackie po naszej myśli znalazł się w gronie laureatów i został wyróżniony w kategorii najlepszy film promocyjny

W kategorii najlepsza promocja w mediach społecznościach wyróżniony został również profil na facebook.com/podkarpackie.przestrzen.otwarta, którym już od kilku lat zajmuje się Departament Promocji i Współpracy Gospodarczej. Wyróżnienia podczas gali w Krakowie odebrał rzecznik prasowy Tomasz Leyko.

- Gratuluję twórcom wyróżnionych projektów. W szczególności osobom zaangażowanym w tworzenie profilu na facebooku. Świetny film stworzyła w ramach kampanii firma Bogaczewicz ale nie byłoby tego wyróżnienia bez osób,  które tworzą te kampanie i zajmują się promocją RPO w Urzędzie Marszałkowskim. Wyróżnienie potwierdziło, że trzeba iść w kierunku najnowszych trendów i technologii, absolutnie nie lekceważyć mediów społecznościach - powiedział Tomasz Leyko. 

Konkurs "Kryształy PR-u" został zorganizowany w ramach XII Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji państwowej. Celem konkursu jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw Jednostek Samorządów Terytorialnych i organów Administracji Państwowej jako inspiratorów kreatywnych działań i rozwiązań.

Zobacz nagrodzony film:

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS