Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Pokaż, jak zmieniła się Twoja okolica dzięki Funduszom Europejskim i wygraj wspaniałe nagrody!

Rok 2015 jest ostatnim, w którym wydajemy środki unijne przyznane nam na lata 2007-2013. Otrzymaliśmy ponad 67 mld euro na rozwój Polski. To świetna okazja do porównań i zaprezentowania zmian, jakie zaszły w ostatnich latach dzięki realizacji projektów dofinansowanych z UE. Przy okazji można wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio Zet i Program Pierwszy Telewizji Polskiej.

Przyłącz się!

Środki europejskie to tysiące projektów zrealizowanych w całej Polsce, w tym również w naszej najbliższej okolicy. Wystarczy się rozejrzeć. Aby wziąć udział w konkursie Europa to My, należy wybrać projekt, który otrzymał dofinansowanie ze środków europejskich na lata 2007-2013, a potem zrobić mu kilka zdjęć. Następnie za pośrednictwem strony należy wypełnić zgłoszenie, opisując swoją historię i zmiany związane z projektem i dołączyć zdjęcia.

Atrakcyjne nagrody czekają

Do wygrania wspaniałe nagrody w tym główna - europejska podróż marzeń i Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich zakończony koncertem z udziałem gwiazd w miejscowości, w której zrealizowany został zwycięski projekt. Pod koniec lata wystąpią m.in Edyta Górniak, Afromental, Margaret, Monika Kuszyńska, Donatan i Cleo oraz Formacja Nieżywych Schabuff. Weź udział w konkursie i zaproś gwiazdy do Twojej miejscowości!

W lipcu wszystkich finalistów odwiedzi z kamerą TVP 1 a relacje z tych odwiedzin zaprezentowane będą w audycjach telewizyjnych. Dodatkowo finaliści opowiedzą o sobie w Radiu Zet.

Zgłoszenia

Na pierwsze historie Ministerstwo czeka do 22 czerwca. Ostatnie zgłoszenia przyjmowane będą do 3 lipca.

Na finałową 20-stkę wybraną przez kapitułę konkursu będzie można głosować od 6 do 24 lipca. Wyniki zostaną ogłoszone 27 lipca, a Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich z wielkim koncertem z udziałem gwiazd odbędzie się w zwycięskiej miejscowości już 30 sierpnia!  

Prześlij swoje zgłoszenie i pokaż, co zmieniło się w Twojej okolicy w ostatnich latach!  

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.europatomy.eu

Zobacz spot reklamowy

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS