Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

5 października 2015 r. w Stalowej Woli rozpoczęła się druga edycja cyklu seminariów szkoleniowych dotyczących, tym razem, możliwości wsparcia działalności przedsiębiorców z RPO WP 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.Gościem specjalnym seminarium szkoleniowego był dr Jerzy Kwieciński z Europejskiego Centrum Przedsiębiorczości, który wygłosił prelekcję pt. "Wspieranie przedsiębiorstw z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej 2014-2020"

6 października br. seminarium odbyło się w Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. W kolejnych dniach Przemyśl, Sanok, Mielec, Krosno, Rzeszów i Ropczyce – taka jest przewidywana trasa, którą pokonają eksperci z Urzędu Marszałkowskiego z informacjami dla przedsiębiorców. Poruszą m.in. tematy dotyczące możliwości wsparcia projektów realizowanych w obszarze B+R, bonów na innowacje, dotacji dla MŚP, wsparcia usług doradczych i szkoleniowych. Nie zabraknie również danych na temat uwarunkowań i limitów wsparcia.

Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że można jeszcze wysyłać zgłoszenia do udziału w seminariach – więcej informacji TUTAJ.

Kolejny cykl – skierowany szczególnie do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego – rozpocznie się 19 października. Aby wysłać zgłoszenie zapraszamy do odwiedzenia naszej STRONY.

 

Zobacz galęrię zdjęć ze spotkań w Stalowej Woli i Tarnobrzegu.

 

 

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS