Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Prasa, radio, telewizja, miejskie billboardy i strona internetowa oraz Facebook – wykorzystujemy niemal wszystkie dostępne środki przekazu, by dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców regionu z informacją o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Podkarpackiego 2014 – 2020.

Wszystko po to, by zachęcić do aplikowania o środki z nowej perspektywy, do zdobycia jest 2,1, mld euro.

RPO w internecie

Podstawowym źródłem informacji jest strona: www.rpo.podkarpackie.pl. Zachęcamy do odwiedzania jej i zapoznawanie się z poszczególnymi zakładkami, w których na bieżąco uzupełniane są informacje. Szczególnie zwracamy uwagę na zakładkę Skorzystaj, tam publikowane są m.in. aktualne nabory wniosków.

Codziennie nowa porcja informacji publikowana jest również na naszej facebookowej stronie RPO WP 2014 – 2020. Zachęcamy wszystkich, posiadających konto na Facebooku do poszerzenia grona naszych fanów.

Interesujące treści, które mogą okazać się przydatne dla potencjalnych beneficjentów lub po prostu osób zainteresowanych Programem zawarte będą również w  e - biuletynie, który już w połowie miesiąca pojawi się na stronie internetowej.

W magazynie będzie można poczytać teksty lub też obejrzeć filmiki z udziałem ekspertow. E – biuletyn zamieszczony zostanie w zakładce: O Programie, a następnie pod ikoną: Pobierz poradniki i publikacje.

 RPO w prasie, radiu i telewizji

Do końca listopada realizowane będą działania informacyjne o RPO WP 2014 – 2020 w prasie, radiu i telewizji. Materiały opatrzone są hasłem Nowa Perspektywa – nowe szanse, nowe możliwości. Wszystkie teksty i felietony radiowe i telewizyjne cechuje spójność graficzna i merytoryczna. Teksty sporządzone są w sposób prosty i przyjazny w odbiorze dla czytelników, słuchaczy i widzów. Materiały wzbogacone są wypowiedziami ekspertów. Swoimi doświadczeniami w wykorzystywaniu środków w poprzedniej perspektywie dzielą się dotychczasowi beneficjenci. Co więcej materiały telewizyjne tłumaczone są na język migowy.

Warto posłuchać, zobaczyć i samemu ocenić swoje szanse w nowej perspektywie. Materiały zostaną opublikowane/wyemitowane według następującego terminarza:

Telewizja: 16 października i 13 listopada

- TVP Rzeszów – godz. 19.00

- TV Obiektyw – godz. 19.00

- PRTV Dębica – 17.25

Radio: 12 października, 19 października, 26 października, 9 listopada i 23 listopada

- Radio Rzeszów, Radio Leliwa, Radio Via, RDN Małopolska w godz. 7.30 – 8.30

Prasa: 9 – 15 października, 23 – 29 października, 6 – 12 listopada, 20 – 26 listopada

- Super Nowości, Wiadomości Dębickie, Tygodnik Sanocki, Tygodnik Korso/Korso Kolbuszowa, Nowe Podkarpackie, Życie Podkarpackie, Tygodnik Sztafeta, Tygodnik Nadwiślański, Tygodnik Reporter, Gazeta Sanocka

Do prasy warto zaglądać z powodu konkursu, który wkrótce zostanie ogłoszony na łamach wskazanych tytułów. Wszystkie materiały będą również dostępne na stronie internetowej RPO w zakładce: O Programie, a następnie pod ikoną Weź udział w promocji programu.

RPO w terenie

O tym, że ruszyła nowa perspektywa informują nas również billboardy w kilku największych miastach regionu, jak również spoty w radiu i telewizji oraz plakaty w autobusach komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Reklama ma za zadanie nie tylko przykuć uwagę odbiorców, ale wezwać do działania. Tym działaniem ma być pomysł na zrealizowanie własnych zamierzeń przy udziale Funduszy Europejskich z RPO WP 2014 – 2020.

RPO w Twoim mieście

Tarnobrzeg, Przemyśl, Mielec, Krosno, Sanok i Rzeszów – w tych miastach czekają na Państwa konsultacji, którzy o Funduszach Europejskich wiedza wszystko. Odpowiedzą na każde pytanie, zasugerują odpowiednie działanie, nie tylko w zakresie korzystania z RPO WP, ale również w zakresie pozostałych programów operacyjnych dostępnych w cały kraju (np. Polska Wschodnia, Inteligentny Rozwój, Wiedza, Edukacja, Rozwój, Inteligentny Rozwój czy Infrastruktura i Środowisko).

Adresy i numery telefonów punktów informacyjnych na stronie www.rpo.podkarpakcie.pl w zakładce: Punkty Informacyjne.

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS