Informacje o szkoleniu
Celem szkolenia jest zapoznanie beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego realizujących projekty w ramach RPO WP 2014-2020, z zagadnieniami dotyczącymi pierwszego roku obowiązywania nowej ustawy PZP – analiza postępowań o zamówienie publiczne w trybie podstawowym (wariant I i II).
Szkolenie odbędzie się 9 grudnia 2021 r. w godz. 9.00 - 15.00.
Szkolenie odbędzie się w formie on-line, uczestnicy biorący udział w szkoleniu sami decydują, w jakim miejscu z niego skorzystają - w domu czy w miejscu swojego zatrudnienia. Przed szkoleniem każdy z uczestników otrzymuje dostęp do pokoju konferencyjnego online.
Szkolenie prowadzone będzie w formie interaktywnej. Podczas spotkania uczestnik widzi na ekranie swojego komputera prezentację multimedialną, będącą podstawą wykładu, oraz trenera, omawiającą ujęte w programie szkolenia zagadnienia.
W trakcie szkolenia uczestnicy mogą na bieżąco, na czacie, zadawać pytania i wyjaśniać wątpliwości.
Wymagania
Do uczestnictwa w szkoleniu potrzebny jest komputer/tablet/telefon z podłączeniem do Internetu oraz słuchawki. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego.
Metody dydaktyczne
- prezentacja multimedialna prowadzona przez trenera,
- ćwiczenia, case-study realizowanych projektów.
Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego.
W miarę możliwości w formularzu zgłoszeniowym prosimy podawać adres mailowy imienny, przypisany do jednej osoby, a nie np. do całego działu w Państwa instytucji. Ponadto prosimy, aby tym samym adresem, który podano w formularzu zgłoszeniowym, w dniu szkolenia logować się do pokoju konferencyjnego.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
W przypadku gdy liczba chętnych będzie przewyższać planowaną liczbę uczestników, organizator zweryfikuje listę osób zgłoszonych i dopuści do udziału tylko jedną osobę z danej instytucji bądź firmy. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia listy rezerwowej.
O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo przez pracownika urzędu marszałkowskiego ( ok 3 dni przed szkoleniem)
Zaproszenia na szkolenia on-line wysyłane są przez obsługę techniczną szkolenia na 2-3 dni przed szkoleniem. Jeśli okaże się, że nie dostali Państwo zaproszenia proszę zwrócić uwagę czy prawidłowo został wpisany adres mailowy w formularzu zgłoszeniowym, proszę nie interweniować w momencie trwania szkolenia, tylko wcześniej.
Szanując naszą pracy i pracę prelegenta, prosimy o dołączanie do szkolenia punktualnie i uczestniczenie w całym szkoleniu. W przeciwnym razie proszę dać szansę innym zainteresowanym uczestnikom, którzy w pełni skorzystają z wiedzy przekazanej podczas szkolenia.
Z uwagi na małe grupy szkoleniowe prosimy o rozważne zgłaszanie się i informowanie o braku możliwości udziału w spotkaniu mimo wcześniejszej rejestracji. Pozwoli to na udział w szkoleniu innym chętnym osobom z listy rezerwowej.
Ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami
Celem odpowiedniego zapewnienia stosownego komfortu, w przypadku gdy w szkoleniu planuje wziąć udział osoba z niepełnosprawnością, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie pod nr 17 747 64 86 lub elektronicznie na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Po zakończonym szkoleniu, wysyłamy do Państwa ankietę, prosimy o jej wypełnienie i odesłanie na adres zwrotny.
Szkolenie poprowadzi pan Karol Kacprzak - prawnik, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Ekspert ds. zamówień publicznych z 14-letnim stażem w jednostkach administracji rządowej. Aktualnie naczelnik wydziału w Departamencie Prawnym Urzędu Zamówień Publicznych. Audytor postępowań o zamówienia publiczne, wykładowca prawa zamówień publicznych na uczelniach wyższych, współautor Komentarza do Prawa zamówień publicznych.
Dla kogo
Szkolenie adresowane jest dla beneficjentów projektów RPO WP 2014-2020.
Program szkolenia
- Ogłoszenie o zamówieniu, SWZ, zmiana ogłoszenia i zmiana SWZ,
- Terminy w postępowaniu,
- Poszczególne etapy trybu podstawowego,
- Kwalifikacja podmiotowa wykonawców - nowe instytucje w zakresie: podstaw wykluczenia, warunków udziału w postępowaniu, podmiotowych środków dowodowych, w tym oświadczenie z art. 117, podwykonawstwa i podmiotów trzecich,
- Negocjacje i oferty dodatkowe - wariant II,
- Nowe lub zmodyfikowane instytucje PZP:
- termin związania ofertą,
- wadium,
- nowe przesłanki odrzucenia oferty,
- Wybór oferty najkorzystniejszej - standstill,
- Obowiązki informacyjne zamawiającego - w tym informacja dla Prezesa UZP art. 81.
Organizator szkolenia
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.