Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców w ramach Osi Priorytetowej VII, Działanie 7.6 Programy profilaktyczne i zdrowotne w regionie – projekty konkursowe.

Informacje o spotkaniu

Spotkanie odbędzie się w dniu 14 grudnia 2016 r. w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, w budynku przy ul. Towarnickiego 3a w Rzeszowie, o godz. 10.00.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 9 grudnia 2016 r. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W spotkaniu może wziąć udział maksymalnie dwie osoby z jednej instytucji.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo

Spotkanie adresowane jest do potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców, zainteresowanych wdrażaniem programów zdrowotnych służących wspieraniu aktywności zawodowej w zakresie profilaktyki raka piersi i/lub raka szyjki macicy i/lub raka jelita grubego w ramach Działania 7.6 Programy profilaktyczne i zdrowotne w regionie – projekty konkursowe.

Program spotkania

  • Założenia konkursu.
  • Kryteria wyboru projektów.
  • Zasady realizacji projektów w ramach Działania 7.6
  • Odpowiedzi na pytania.

Organizator spotkania

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
ul. płk L. Lisa - Kuli 20
35-025 Rzeszów
tel. 17/ 850 92 00, 17/ 850 92 35
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny, współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 

Zobacz również

Ogłoszenie o naborze w ramach Działania 7.6 Programy profilaktyczne i zdrowotne w regionie – projekty konkursowe

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS