Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Informacje o szkoleniu

Celem szkolenia jest poznanie przez beneficjentów RPO WP 2014-2020 praw i obowiązków uczestników procesu budowlanego, a także procedur poprzedzających rozpoczęcie robót budowlanych. Na szkoleniu przedstawione zostaną aspekty związane z przebiegiem postępowania administracyjnego, dokumentacją budowy oraz odpowiedzialnością karną i zawodową w budownictwie.

Szkolenie odbędzie się 12 maja 2017 r. w godz. 9.00–15.00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, Rzeszów, Al. Łukasza Cieplińskiego 4 (sala audytoryjna II piętro)

Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu proszone są o przesłanie formularza zgłoszeniowego. BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się uczestnik zostanie poinformowany mailem.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo?

Szkolenie adresowane są do beneficjentów RPO WP 2014-2020

Program szkoleń

  • Prawa i obowiązki uczestników procesu budowlanego
  • Procedury poprzedzające rozpoczęcie robót budowlanych - wymagania formalne i merytoryczne dokumentów, zakres sprawdzenia dokonywany przez organy administracji architektoniczno - budowlanej, przebieg postępowania administracyjnego
  • Dokumentacja budowy
  • Odpowiedzialność karna i zawodowa w budownictwie.

Szkolenie poprowadzi pani Elżbieta Bartman-Cupryś - absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego, radca prawny- członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie. Od 2009 r. pracownik organu administracji architektoniczno-budowlanej II instancji, a obecnie także pozaetatowy członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Rzeszowie

Organizator szkoleń

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
Tel. 17 773 60 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS