Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Ministerstwo Rozwoju oraz konsorcjum Związku Miast Polskich i Związku Powiatów Polskich serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych dwudniowych szkoleniach dedykowanych tematyce partnerstwa publiczno-prywatnego. Szkolenia realizowane są w ramach projektu Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Celem szkoleń jest przybliżenie tematyki i procedur partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) przede wszystkim osobom, które mają małe lub nie mają w tym zakresie doświadczenia. Cykl 16 szkoleń regionalnych, po jednym w każdym województwie, odbędzie się w dwóch turach – wiosennej i jesiennej.

Do udziału w szkoleniach zapraszamy pracowników jednostek samorządu terytorialnego i jednostek podległych zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu PPP, w tym w szczególności decydentów, osoby zajmujące się inwestycjami, infrastrukturą, pozyskiwaniem środków unijnych, zamówieniami publicznymi czy też obsługą prawną. Szkolenie w Rzeszowie odbędzie się w dniach 8-9 maja 2017 r.

Szczegółowe informacje, agendę szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod linkiem: http://www.ppp.gov.pl/projekt-rozwoju-PPP/Strony/Szkoleniaiwarsztaty.aspx

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
gpi@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS