Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Informacje o szkoleniu

Zapraszamy na szkolenie dotyczące monitorowania uczestników w projektach EFS w obszarze edukacji IX Osi Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 w systemie SL2014.

Celem szkolenia jest przygotowanie beneficjentów do prawidłowego wypełniania części postępu rzeczowego we wniosku o płatność w SL2014 w zakresie wskaźników oraz modułu Monitorowanie uczestników w zakresie przygotowania, przesyłania i poprawiania Formularzy monitorowania uczestników.

 

Szkolenie odbędzie się 13 listopada 2018 r. w godz. 9.00 - 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Al. Łukasza Cieplińskiego 4 (II piętro, sala audytoryjna) 

 

Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu uczestnik zostanie poinformowany mailem. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach, wypełniając odpowiednio formularz zgłoszeniowy. 

Szkolenie poprowadzi pani Ingrid Szrajer - ekspertka Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju w zakresie funduszy unijnych, z licznymi sukcesami w zakresie opracowywania wniosków o dofinansowanie w ramach funduszy strukturalnych, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania i monitorowania prawidłowości realizacji projektów dofinansowanych z funduszy UE.

 

Dla kogo

Szkolenie przeznaczone dla beneficjentów IX Osi Jakość edukacji i kompetencji w regionie Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020

 

Program szkolenia

  • Monitoring postępu rzeczowego IX Osi Jakość edukacji i kompetencji w regionie
  • Procedura weryfikacji wniosku o płatność oraz Formularza w obszarze postępu rzeczowego i realizacji wskaźników
  • Najczęstsze nieprawidłowości i uchybienia monitoringu uczestników wychwytywane podczas weryfikacji wniosków o płatność oraz podczas kontroli

 

Organizator szkolenia

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
Tel. 17 773 60 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS