Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Informacje o szkoleniu

Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podkarpackiego na lata 2014–2020 zaprasza na warsztaty dla potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców w ramach osi priorytetowej I, działanie 1.2 Badania przemysłowe, prace rozwojowe i ich wdrożenia, typ projektu 1. Bony na innowacje.

Warsztaty odbędą się 19 listopada 2015 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, w budynku przy ul. Towarnickiego 3A, w godz. 9.00 – 14.00.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 listopada 2015 r. O potwierdzeniu udziału w warsztatach, uczestnik zostanie poinformowany mailem zwrotnym na trzy dni przed terminem spotkania. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

UWAGA! Rekrutacja zakończona - brak wolnych miejsc.
Istnieje możliwość nadsyłania zgłoszeń - zostaną one wpisane na listę rezerwową, a po ewentualnej rezygnacji uczestników z udziału w warsztatach, kolejne osoby z listy rezerwowej zostaną zakwalifikowane na spotkanie.
W przypadku dużej liczby zgłoszeń, rozważymy możliwość zorganizowania kolejnych warsztatów w innym terminie.

Dla kogo

Warsztaty adresowane są do potencjalnych beneficjentów/ wnioskodawców działania 1.2 Badania przemysłowe, prace rozwojowe i ich wdrożenia, typ projektu 1. Bony na innowacje.

Program szkolenia

W programie m.in.:

  • Ogólne informacje o konkursie – termin, miejsce i sposób składania wniosków, kryteria wyboru projektów, typy beneficjentów, kwoty przeznaczone na konkurs, niezbędne dokumenty.
  • Przygotowanie aplikacji, załączników oraz niezbędnych dokumentów, zgodnie z dokumentacją konkursową.

Organizator szkolenia

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
Tel. 17/ 850 17 24
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Udział w warszttach jest bezpłatny, współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS