Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Rusza konkurs na promocję Funduszy Europejskich poprzez projekty zrealizowane przez beneficjentów z województwa podkarpackiego. W praktyce oznacza to, że wszystkie firmy, stowarzyszenia i organizacje oraz podmioty i jednostki samorządowe, mające na swoim koncie choćby jeden projekt zrealizowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego mogą aplikować o specjalne środki, dzięki którym zorganizują akcje promocyjne. Do zdobycia w konkursie jest nawet 50 tys. zł, warunkiem jest złożenie kompletnego wniosku, w którym zostanie opisany pomysł na działania informacyjno-promocyjne dotyczące Funduszy Europejskich. W grę wchodzi organizacja różnego rodzaju wydarzeń, w tym konferencji, warsztatów, pikników, a nawet produkcja filmu promocyjnego, bądź albumu elektronicznego. Czas na złożenie wniosku jest do 29 marca 2023 r.

Zdobądź pieniądze na akcję promocyjną

Do konkursu mogą przystąpić wyłącznie podmioty, które realizowały, bądź realizują projekty w ramach dotychczasowych perspektyw finansowych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. W imieniu jednostek samorządu terytorialnego wniosek mogą złożyć ich jednostki organizacyjne. Dane działanie musi się odbyć między 1 maja, a 31 października 2023 r. Włączenie działań w ogólnopolskie Dni Otwarte Funduszy Europejskich (12-14 maja 2023 r.) premiowane jest dodatkowymi punktami. Do rozdysponowania wśród beneficjentów jest 1 mln zł.

Czekamy na ciekawe propozycje. Zaproponowane działania oceni komisja konkursowa powołana w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego. Dopuszczalne typy działań to między innymi organizacja bezpłatnych warsztatów, konferencji lub innych działań angażujących społeczność lokalną, opracowanie bezpłatnych publikacji w wersji elektronicznej (w tym albumów, folderów i broszur, czy publikacja materiałów w mediach - informuje Wioleta Rejman, Dyrektor Departamentu Promocji, Turystyki i Współpracy Gospodarczej w UMWP.  

Złóż wniosek i promuj z nami fundusze

Szczegóły konkursu „Fundusze Europejskie wokół nas” dostępne są w Regulaminie konkursu. Do pozyskania na pojedyncze działanie jest od 20 do 50 tys. zł.

Wnioski należy składać przy pomocy formularza zgłoszeniowego, stanowiącego Załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu, w wersji papierowej w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs pn. Fundusze Europejskie wokół nas” lub osobiście na Kancelarię ogólną Województwa Podkarpackiego: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego Departament Promocji, Turystyki i Współpracy Gospodarczej, al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-310 Rzeszów lub przesłać na adres korespondencyjny jak wyżej.

Szczegółowe informacje wraz z formularzem konkursowym dostępne na stronie Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego.

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS