Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Byłeś uczestnikiem programu edukacyjnego Erasmus, a może dopiero planujesz nim zostać w najbliższych latach? Jeśli tak to ta informacja jest dla Ciebie. Rusza konkurs pt. „Erasmus i Ja”, w którym do wygrania są wspaniałe nagrody rzeczowe. Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować pracę w dowolnej formie na temat swojego uczestnictwa w Erasmusie.

Prace konkursowe muszą spełniać jeden warunek, a mianowicie zawierać odpowiedź na pytanie: w jaki sposób udział w projekcie zmienił ich życie, dlaczego warto było przystąpić do Erasmusa lub jakich zmian spodziewają się po uczestnictwie w projekcie.

Jury konkursowe oceniać będzie nie tylko sposób wykonania prac i ich estetykę, ale zgodność z tematem i jego oryginalne ujęcie. Uczestnicy mogą wykonać je w dowolnej formie – plastycznej, multimedialnej czy pisemnej. Te najciekawsze projekty, opracowane w atrakcyjny sposób zostaną nagrodzone i staną się materiałem, wykorzystywanym do promowania Funduszy Europejskich.

Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, a nad jego przebiegiem bezpośrednio czuwać będą pracownicy Departamentu Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym, odpowiedzialni za promocję Funduszy Europejskich.

Konkurs dedykowany jest dla osób fizycznych, dla których przewidziane są nagrody indywidualne oraz dla instytucji/organizacji, dla których przewidziane są nagrody dla jednostki/organizacji.

Laureaci konkursu wyłonieni zostaną do 31 sierpnia 2017 r. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona do 5 września 2017 r. na stronie Organizatora: www.rpo.podkarpackie.pl.

Uroczyste zakończenie konkursu wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 18 września 2017 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce, podczas odbywającego się wówczas Festiwalu Nauki.

Zapraszamy do udziału w konkursie. Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie (PDF, 553.83 KB). Załącznikiem do Regulaminu jest formularz zgłoszeniowy (DOCX, 52.61 KB).

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Sylwia Tęcza Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 17 850 1724.

 

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS