Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego zaprasza małych i średnich przedsiębiorców z Województwa Podkarpackiego do udziału w seminarium promującym polskie technologie IT, które mogłyby znaleźć zastosowanie w sektorze FinTech. Wydarzenie odbędzie się 16 czerwca 2017 roku w Tokio i organizowane jest przez Wydział Polityczno-Ekonomiczny oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tokio.

Nabór zgłoszeń przedsiębiorstw zainteresowanych udziałem w ww. wydarzeniu prowadzony jest za pośrednictwem aplikacji internetowej dostępnej pod następującym linkiem: http://doitwithpoland.appspot.com/presentersPrzejdź do serwisu zewnętrznego i potrwa do 28 lutego 2017 r, do końca dnia czasu japońskiego (JST). Aby skorzystać z aplikacji należy zalogować się za pomocą nazwy użytkownika i hasła, które zainteresowani udziałem w niniejszej inicjatywie będą mogli uzyskać po zarejestrowaniu się za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego pod poniższym URL: http://doitwithpoland.appspot.com/signupPrzejdź do serwisu zewnętrznego.

Regulamin wyboru uczestników, opis wymogów formalnych i wytyczne nt. korzystania z aplikacji, znajdują się pod następującym adresem: http://doitwithpoland.appspot.com/terms_and_conditionsPrzejdź do serwisu zewnętrznego.

Do udziału w seminarium, Ambasada zaprosi co najmniej 7 firm z całej Polski, których oferta spotka się z największym zainteresowaniem potencjalnych japońskich uczestników imprezy (mierzonym za pomocą punktów przyznawanych zgodnie z zasadami i w terminach opisanych w w/w regulaminie).

Informacji na temat przedsięwzięcia udziela Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Tokio - Wydział Promocji Handlu i Inwestycji; tel.: +81-3-5437-5050, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W związku z realizacją projektu własnego finansowanego ze środków RPO WP 2014-2020 „Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego”, Oś priorytetowa I. Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.3. Promowanie przedsiębiorczości, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego planuje współfinansować ze środków projektowych część kosztów udziału w seminarium, zakwalifikowanym przez Ambasadę małym i średnim przedsiębiorstwom, posiadającym siedzibę i prowadzącym działalność gospodarczą na terenie Województwa Podkarpackiego.

Szczegóły nt. zakresu udzielanego wsparcia, regulamin i warunki uczestnictwa w wyjeździe przedstawione zostaną po ogłoszeniu wyników naboru przez Ambasadę RP w Tokio.

Zachęcamy do udziału!

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS